Platforma współpracy - InfoMigrator

  • Odsłony: 1800

Kompleksowa i wielojęzyczna platforma informacyjna dla migrantów, przybliżająca zarówno kwestie prawne i formalne, jak i zawierająca wiele praktycznych, lokalnych wskazówek dotyczących załatwiania spraw urzędowych i codziennego życia w Polsce.

 

Ruszyła nowa, kompleksowa i wielojęzyczna platforma informacyjna dla migrantów, przybliżająca zarówno kwestie prawne i formalne, jak i zawierająca wiele praktycznych, lokalnych wskazówek dotyczących załatwiania spraw urzędowych i codziennego życia w Polsce. Na platformie stworzone zostały wizytówki poszczególnych miast, które służą lokalnym społecznościom migrantów. Uruchomione zostały podstrony prezentujące ofertę miast dla migrantów z Lublina, Krakowa i Warszawy. Platforma ma za zadanie wspierać aktywizację migrantów, wzmacniać ich partycypację w życiu publicznym. Planowana jest rozbudowa nowych podstron.

Moduł ekspercki platformy służyć będzie współpracy wielu różnych środowisk zaangażowanych w tworzenie polityki migracyjnej i integracyjnej w Polsce oraz w praktyczną pracę z i dla migrantów.

Strona ogólnopolska - Info-migrator.pl

Strona warszawska - Warszawa.Info-migrator.pl

Strona krakowska - Krakow.Info-migrator.pl

Strona lubelska - Lublin.Info-migrator.pl

Strona wrocławska - wroclaw.info-migrator.pl

Strona poznańska - poznan.info-migrator.pl

Strona kielecka - kielce.info-migrator.pl

Strona z Trójmiasta - trojmiasto.info-migrator.pl

Strona łódzka - lodz.info-migrator.pl